telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Naujienos

Samsung Galaxy S21 FE pasirodys jau šią vasarą!

Samsung Galaxy S21 FE pasirodys jau šią vasarą!

 

Jei šiuo metu naudojatės ir džiaugiatės praėjusiais metais išleistu Samsung Galaxy S20 FE mobiliuoju telefonu, su nekantrumu turėtumėte laukti šių metų vasaros, nes Samsung kompanija pristatys Galaxy S21 FE mobilųjį įrenginį.

 

Kaip ir Samsung Galaxy S20 FE taip ir Galaxy S21 FE turėtų būti nebrangus, tačiau puikias specifikacijas turintis įrenginys.

 

Galaxy S21 FE news 

 

 

Planuojama, jog Samsung Galaxy S21 FE bus sušvelninta „Galaxy S21“ flagmano versija. „S21 FE“ bus su plokščiu 6,4 colių ekranu, matine plastikine nugarėle.

 

Be visa to, yra žinoma, jog „Galaxy S21 FE“ turės „Snapdragon 888“ lustą, - šiuo metu vieną iš sparčiausių rinkoje procesorių, o telefonas veiks su 6 GB RAM atmintimi. 

 

Manoma, kad Samsung Galaxy S21 turės praktiškai identiškas kameras kaip ir Samsung Galaxy S21. Tai yra S21 FE turės trijų kamerų sistemą: 12 MP pagrindinė, 12 MP plataus kampo  ir 8 MP telefono kamera su 3 kartų priartinimu.

 

Ar laukiate šių naujienų? Jei taip, sekite GSMarena.lt naujienas, kuriose pranešime apie jau pasirodžiusį  Galaxy S21 FE įrenginį. 

 

 

 

 Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai