telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Naujienos

Išmanieji telefonai Jūsų vaikams

Šiais laikais mobilusis telefonas tampa ne vien suaugusiųjų gyvenimo dalimi. Vaikams mobilusis telefonas taip pat tampa kasdienine priemone, kuri padeda susisiekti su tėvais, praverčia moksluose ir paįvairina laisvalaikį.

 

Išrinkti vaikui mobilųjį telefoną iš tiesų gali būti nelengva užduotis todėl GSMarena.lt specialistai pataria, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkant savo atžalai telefoną.

 

Telefono dydis. Vaikams tikrai nereikia didelių mobiliųjų telefonų, kurie netilptų jų delne ir kišenėje. Būtų geriausia, jei telefono vyktumėte išsirinkti kartu su vaiku, kad jis galėtų pats jį palaikyti ir įvertinti jo dydį.

 

GPS lokatorius. Tai vienas iš didžiausių privalumų, kuris užtikrins jūsų ramybę dėl vaiko buvimo vietos. Telefonai, kuriuose yra GPS lokatorius, programėlių pagalba leis nustatyti jūsų vaiko buvimo vietą! Tad be jokios abejonės rinkitės telefoną, kuriame ši funkcija būtų.

 

Baterija. Ją, žinoma, patariama rinktis kuo talpesnę, juk nenorėsite savo atžalos apkrauti mobiliojo įkroviklio nešiojimu, ar nuolat girdėti išjungto telefono signalą.

 

 

GSMarena.lt siūlo platų, vaikams tinkamų, mobiliųjų telefonų pasirinkimą už prieinamą kainą. Jei renkantis mobilųjį telefoną iškilo papildomų klausimų, susisiekite su mumis ir mes padėsime jums išsirinkti: 

 

Vilnius +370 618 66666

Kaunas +370 625 66666 

Klaipėda +370 624 66666

 Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai