telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Apžvalgos

„Samsung Galaxy Z Flip“


Perlenkiami telefonai vis dažniau pasirodo rinkoje. Nuo vasario 14d. rinkoje taip pat atsiras ir naujasis „Samsung Galaxy Z Flip“. Tai dar vienas didelis žingsnis link sulankstomų įrenginių eros pradžios.

Šiame modelyje „Samsung“ dar labiau patobulino tokių telefonų svarbiausia aspektą – besilankstančią vietą. Ekrano pusėje lenkimo vietą dengiantį plastiką pakeitė ypač plonas stiklas. Tokia modifikacija ekrano lietimą padarė daug malonesniu. Atlenkus telefoną lankstusis mechanizmas ypač gerai pasislepia telefono viduje, o jo vidų dengiantys mikro šereliai apsaugo nuo dulkių patekimo į įrenginį. Nuo šiol telefoną galima naudoti visose lenkimo pozicijose.


Visiškai perlenktu įrenginiu taip pat galėsite naudotis. Jo nugarinėje dalyje paslėptas nedidelis ekranas kuriame galėsite matyti visus įvykius, žinutes, įeinančius skambučius ir net naudoti kaip ekraną asmenukėms.

„Z Flip“ savo konkurentus taip pat lenkia ir „Flagmano“ savybėmis. Telefono vidinė atmintis 256GB, 8GB RAM. Aštuonių branduolių procesorius, dvi 12MP kameros. Viskam funkcionuoti padeda 3300mAh Li-Po baterija.Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 

Nuotraukos
"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai