telefonų pardavimas, Kaunas
I-V 11:00-19:00 | VI 11:00-15:00
GSMarena facebook'a
Dėl prekių kiekio ir rezervacijų rekomenduojama teirautis telefonu prieš atvykstant

Apžvalgos

Samsung Galaxy A22 apžvalga

 

Kiekvienais metais Samsung pristato bent kelis naujus modelius išmaniųjų telefonų. Be aukščiausios klasės naujų telefonų, galima rasti ir pigesnių vidutinės klasės įrenginių. Vienas tokių - naujasis Samsung produktas “Samsung Galaxy A22 5G”. Tai pigiausias Samsung telefonas, palaikantis 5G ryšį, o jo kaina siekia 230 eur. Šiame straipsnyje apžvelgsime “Samsung Galaxy A22 5G” savybes.

 

DIZAINAS

 

Samsung Galaxy A22 5G palaiko vieną SIM kortelę (Nano-SIM) arba hibridinę dvigubą SIM kortelę (Nano-SIM, dvigubas budėjimo režimas). Įrenginio matmenys yra 167,2 x 76,4 x 9 mm ir sveria 203 gramus. 

 

Nors iš priekio Samsung Galaxy A22 5G ir neatrodo itin patraukliai, tačiau galinis viršelis traukia akį savo subtiliomis spalvomis. Rinktis galima iš violetinės, mėtinės, baltos ir pilkos spalvų. Beje spalvos yra matinės. Vienas iš minusų, kad ant matinio paviršiaus greičiau atsiranda pirštų žymės ir dėmės, todėl telefono priežiūra gali pareikalauti šiek tiek daugiau laiko. 

 

Telefonas yra pagamintas iš plastiko, įskaitant galinį skydelį ir rėmą. Pagrindinis korpusas turi metalinę apdailą, kuri puikiai dera su bendru vaizdu. 

 

Samsung pasirinko gana neįprastą dizainą - paliko tarpelį tarp galinio dangtelio ir pagrindinio korpuso. Liečiant galinį dangtelį galima pajusti nedidelį griovelį. Gamintojas teigia, jog išlenkimai užtikrina patogesnį laikymą rankoje ir lengvesnį valdymą. 

 

Vienas iš būdų, kur Samsung sutaupė, tai įmontavo pirštų atspaudų sensorių ne ekrane, o telefono dešiniajame šone. Šis jutiklis yra labai greitas ir tikslus. 

 

Greta įjungimo klavišo ir pirštų atspaudų jutiklio yra garsumo mygtukas, apatiniame krašte yra 3,5 mm garso lizdas kartu su C tipo prievadu, mikrofonu ir garsiakalbiu. Verta pabrėžti, kad Samsung A22 5G neturi jokio IP reitingo apsaugančio nuo dulkių ir vandens.

 

EKRANAS

 

 

Samsung Galaxy A22 5G ekranas yra 6,6 colio įstrižainės, pasižymintis aukšta Full HD+ skiriamąja geba su 90 Hz atnaujinimo dažniu, o LCD ekrano kokybė čia yra pastebimai aukštesnė nei naudojamų kituose panašių parametrų Samsung Galaxy įrenginiuose. Todėl galėsite žiūrėti ryškiausius vaizdo įrašus, patogiai skaityti naujienas ar naršyti internete. Samsung čia naudoja TFT plokštę, kuri gali pateikti daugumą rinkodarai palankių specifikacijų už daug mažesnę kainą, palyginti su IPS arba AMOLED plokštėmis. Tačiau lyginant su šiomis plokštėmis,  žiūrėjimo kampas pakreipus telefoną į kurią nors pusę, pradeda blukti. 

 

 

 

NAŠUMAS IR PROGRAMINĖ ĮRANGA

 

 

 

Samsung Galaxy A22 5G sujungia Octa-core procesoriaus galią kartu su 4GB/6GB/8GB RAM. Tai padeda užtikrinti itin didelį našumą. Mėgaukitės 64GB/128GB vidine atmintimi arba su microSD kortele išplėskite ją iki 1 TB.

 

Kadangi išmaniųjų telefonų lustai, turintys 5G galimybes, paprastai yra gana galingi, visi Samsung vidutinės klasės pigesni 5G telefonai pasižymi įspūdingu našumu, tas pats pasakytina ir apie Samsung Galaxy A22 5G. „MediaTek“ lustas (Dimensity 700), kuris maitina šį telefoną, iš tikrųjų yra geras. Jis sugeba atlikti kasdienes užduotis, tokias kaip naršymas internete, naudojimasis socialinėmis programomis ir dar daugiau. Kaip buvo minėta anksčiau, telefonas beveik niekada neturi problemų dėl 90 Hz atnaujinimo dažnio. 

 

Žinoma, šis telefonas nėra geriausias pasirinkimas mėgstantiems žaidimus, tačiau jis turėtų būti pakankamai geras vartotojams, nežaidžiantiems galingų žaidimų mobiliuosiuose telefonuose. 

 

5G galimybės šiame telefone taip pat yra gana geros. Samsung teigia, kad šis telefonas palaiko 11 5G juostų. Tinklo veikimas yra gana puikus. Su šiuo Samsung Galaxy A22 5G galite naudotis sparčiu mobiliuoju internetu. Galbūt 5G dar nėra visur, tačiau tai, kad šis telefonas jį turi dabar, reiškia, kad jums nereikės pirkti naujo mobiliojo telefono, kai 5G ryšys atsiras. 

 

Samsung Galaxy A22 5G naudojama  „Android 11“ su „One UI 3.1 Core“ programinė įranga. Šiame įrenginyje trūksta tokių funkcijų kaip „Bixby“, ekrano įrašymas, „Samsung Pay“, „Secure Folder“ ir kt. Trūksta net tokių gestų kaip „Lift to wake“, tačiau yra parinkčių dukart paliesti ekraną, kad jį pažadintumėte ir išjungtumėte.

 

Kai kurie „One UI 3.1“ privalumai - „Google Discover“ pagrindiniame ekrane, „Google Messages“ kaip numatytoji SMS programa ir galimybė pašalinti vietos duomenis iš nuotraukų prieš jas bendrinant. Taip pat yra greitas bendrinimas su įprastomis funkcijomis, tokiomis kaip temų palaikymas, „Dual Messenger“, „Game Launcher“, „Edge“ skydeliai. 

 

Gamintojas teigia, kad Samsung Galaxy A22 5G per savo eksploatavimo laiką turėtų gauti du pagrindinius operacinės sistemos atnaujinimus.

 

KAMERA

 

Samsung Galaxy A22 5G telefonas yra aprūpintas unikaliomis kameromis - pagrindinė 48 MP kamera, 5 MP itin plataus kampo kamera, kuri mato 115 laipsnių kampu, 2 MP vaizdo gelmės jutiklis bei 8 MP priekinė asmenukių kamera leis lengvai užfiksuoti profesionalias ir itin aukštos kokybės nuotraukas. Spalvos atrodo ryškios ir sodrios. Itin plataus kampo kamera leidžia išplėsti fotografavimo kampą. Foną lengvai suliesite su gylio kamera. 

 

Išplėskite savo fotografavimo kampą kartu su itin plataus kampo kamera. 2 M gylio kamera leidžia valdyti nuotraukų gylį. Taip Jūs galite vienu paspaudimu sulieti nuotraukos foną, kad išryškintumėte pagrindinį objektą. 

 

 

BATERIJA

 

Gamintojas kaip vieną iš išskirtiniausių Samsung Galaxy A22 5G telefono savybių išskiria itin galingą 5000 mAh talpos bateriją ir spartųjį 15W galios greitąjį įkrovimą, kuris garantuos neišsenkančią energiją ir sklandų telefono veikimą. Baterija gali tarnauti visą dieną, kai naudojama vidutiniškai ar intensyviai ir dar lieka šiek tiek energijos, leidžiančios veikti iki kito ryto, nesinaudojant energijos taupymo režimais. Šį telefoną reikėtų krauti per naktį, nes jis naudoja 15 W įkrovimą, kuris užtrunka daugiau nei dvi valandas, kad visiškai įkrautumėte, todėl ryte galite nepėti sulaukti kol baterija pilnai pasikraus. 

 

APIBENDRINIMAS

 

 

 

Samsung Galaxy A22 5G turi pranašumą prieš daugumą 5G analogų, nes palaiko 11 5G juostų – tai užtikrina geresnę aprėptį ateityje. Samsung Galaxy A22 5G turi sklandų ekraną, puikų našumą ir baterijos veikimo laiką, tinkamą pagrindinę kamerą ir mielą mažą dizainą. Kita vertus, programinė įranga yra per daug paprasta, AMOLED ekranas būtų buvęs daug geresnis, rėmeliai turėjo būti mažesni, o Jums vis tiek teks susitaikyti su sena ir lėta Samsung įkrovimo technologija.

 

Pagrindinės Samsung Galaxy A22 5G specifikacijos:

 

      6,6 colio Infinity-V ekranas su FHD+ raiška ir 90 Hz atnaujinimo dažniu

      48MP (pagrindinė) + 5MP (itin plataus kampo) + 2MP (gylio) kamera

      8 MP asmenukių kamera su f/2.0 objektyvu

      5G palaikymas ypač greitam mobiliajam internetui

      „MediaTek Dimensity 700“ procesorius iki 2,2 GHz, pradedant nuo 4 GB RAM

      5000 mAh talpos baterija su 15 W įkrovimu

      Plastikinis korpusas su pirštų atspaudų skaitytuvu šone

 

 

Pagrindiniai Samsung Galaxy A22 5G privalumai:

 

      Puikus baterijos veikimo laikas.

      Viena iš geresnių tinkintų vartotojo sąsajų.

      90Hz ekranas.

      Platus 5G juostos palaikymas.

 

Pagrindiniai minusai:

 

      AptX nepalaiko „Bluetooth“.

      Lėtas įkrovimo greitis

      Nepakankamai geras garsiakalbis

 

 Komentarai

Autorius:
El. paštas (neviešinamas):
Komentaras:
 


"Pirk išsimokėtinai" 

su MOKILIZINGU!

 

Pasiūlymai ir nusiskundimai